Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy is működik ez a háztól-há...

Hogy is működik ez a háztól-házig?

Figyelt kérdés

Még nem nagyon rendeltem internetről, és nem is nagyon árultam.


Viszont most regisztráltam a jófogás-ra és nem tudom, hogy is működik ez az egész háztól-házig. Jó persze elolvastam, de mivan ha...?


Ez az egész, mármint a csomagom bekerül 1 raktárba? És mi van ha az aki megrendelte, nem akarja megvenni, akkor is kell fizetni szállítási díjat? Vagy kötelező megvenni? Éééss a pénzt ugye nekem kell fizetni, mármint az eladási árból vonják le?



2017. jún. 10. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Megrendeled a futárt mert te vagy az eladó , a sofőr elkéri a fuvar díját majd elviszi a cumót . Ezt az összeget te ráterheled az eladási áron felül a címzettnek . Ő kifizeti a futárnak és pár nap múlva a számládra kerül . Párszor kiviszik a vevőnek előzetes értesítéssel , tudjátok online csom.szám alapján követni a folyamatot . Ha nem veszi át akkor vissza hozzák neked .
2017. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, de nekem nincsen számlám...

és akkor nekem kell valamennyit fizetnem, vagy nem?

Szóval ha visszahozzák nekem, akkor a pénzt is visszakapom?

2017. jún. 10. 18:38
 3/4 A kérdező kommentje:
mivel én még 16/f vagyok.
2017. jún. 10. 18:40
 4/4 anonim válasza:
Tudomásom szerint a háztól házig szolgáltatást, csak számlaszámmal lehet igénybevenni
2017. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!