Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire összegyez...

Szerintetek mennyire összegyeztethető az informatika, a természet és a tudás?

Figyelt kérdés
Három látszólag egymástól teljesen különálló fogalom, mégis szerintetek összegyeztethetők valamilyen módon ezek?

2017. jún. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem egy fizikus (természettudomány!) például megőrülne, ha számítógépet kéne használnia. Nem is hiszem, hogy valaha láttak.
2017. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:
100%

Egymástól valamennyire különálló, de nem egymást kizáró fogalmakat soroltál fel. (Sőt az informatikához tudás szükséges.)


Én informatikus vagyok, programozó. De mellette szeretek túrázni, minden évben van egy belföldi nyaralásunk, ahol egy-egy térségen belül szoktunk túrázgatni. Hogy mennyit, az változó, de egy-egy nyaralásnál a leghosszabb túránk általában 25-30 km szokott lenni. Az egyik emlékezetes nyaralásunk a Fertő-tó megkerülése volt biciklivel. Ezen kívül még egy-egy hétvégi kiruccanás is be szokott esni.


Tudás? Természettudományokban mindig jeleskedtem, főleg matematikából, fizikából voltam jó. Az érdeklődésem így felnőtt fejjel is megmaradt. De évekig tanultam filozófiát is felnőtt fejjel, mind a mai napig komolyabban érdekel az erkölcsfilozófia, illetve a tudományfilozófia. A történelem, irodalom, illetve a politikai is érdekel. Igyekszem a főbb területeken az átlagnál mélyebb tudásra szert tenni.

2017. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a legutóbbi választ! :)
2017. jún. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!