Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kell kikérni az erkölcsi...

Hol kell kikérni az erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés

Már utánanéztem neten, de annyi verziót olvastam már, hogy teljesen bizonytalan vagyok abban, hogy hol is kell igényelni az erkölcsi bizonyítványt. Tudnátok segíteni? Rendőrségen? Postán? És mennyibe kerül?


Most végeztem mint személy - és vagyonőr, ahhoz kellene



2017. jún. 12. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Okmányiroda. Ingyenes.
2017. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éve mikor váltottam ki postán kellett kérni egy sárga csíkos borítékok kérni. Talán 60 ft-ba került.

Ebben volt egy papír és egy csekk.

A papírt ki kellett tölteni a befizetett csekk papírját hozzá tenni és ezt kellett vissza küldeni. 2-3 hét után megjött a papír és azzal kell bemenni a rendőrségre.

2017. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Az már 3 éve volt, azóta változott a világ. Ő most akarja kérni!
2017. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Postán, ingyenes, csak a levél feladásáért fizetsz. Ügyfélkapun keresztül, ha van. Ezen a két helyen biztos és még talán kormányablak, de ebben már nem vagyok annyira biztos. Évente ha jól emlékszem 3db lehet ingyen kérni utánna fizetni kell érte. Ami esetleg még fontos lehet, csak személyesen lehet átvenni, a postás még közeli hozzátartozónak se adhatja oda, hasak előtte nem lett közjegyző előtt meghatalmazás írva, vagy postai meghatalmazás, amit a postán kell kitölteni, ahhoz kellenek a meghatalmazottak adatai.
2017. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!