Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha Magyarországon...

Szerintetek ha Magyarországon élek és gyakornok szeretnék lenni Koreába egy cégnél lehetne?

Figyelt kérdés
Az az álmom hogy énekes, rapper és táncos legyek.

#Korea #Koreai cégek
2017. ápr. 21. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, te sem tudsz időben és térben egyszerre 2 helyen létezni.
2017. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Végülis egy magyarul írni nem tudó, Magyarországon tartózkodó buta ember nagyon keresett Koreába (sic!).

Most mit is szeretnél? Cégnél dolgozni Koreában, vagy énekes/rapper/táncos lennél inkább ott?

Emitt mihez van tehetséged, amihez nem kell tudni magyarul fogalmazni és írni?

2017. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem ha 15 körül vagy annál idősebb, már "késő" lenne erre.

Emellé nem tudom, hogy mennyire tudsz táncolni, rappelni és énekelni. Külföldiként nagyon nehéz bekerülni egy ügynökséghez, és a legtöbben több évet gyakorolnak ahhoz, hogy idolok legyenek.

Koreaiul is elég jól tudnod kellene, valamint az is előny, ha kínai-koreai származásod van.

Szerintem magyarként van kb 2% esély bekerülni egy koreai céghez.

2017. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom meg lehet próbálni.

Egyes cégeknél van lehetőség online meghallgatásra, viszont, ha a továbbiakban érdekelné őket egy személyes meghallgatás is, a repülőjegyet neked kell állni.

Nem tudom hány éves vagy, de 14-20 éves korig érdemes, 20 felett már idősnek tartanak ehhez. (mert ugye +gyakornoki időszak, ami akár évekig is eltarthat)

Első szempont náluk, hogy koreai vagy-e...Ha nem az sem baj, de ez mindenképp előny. Ezután a leglényegesebb a tehetséged mértéke, ha jó vagy és látnak benned lehetőséget akkor onnan már csak a gyakornoki év(ek) van(nak).

NEM kell tökéletesen beszélned a nyelvet. Amennyiben nem megy valami jól ráhúznak a gyakornoki idődre +1 évet, amikor is nyomják neked a koreait rendesen.

Többször is megpróbálhatod(ha mindenáron ez az álmod, de ha ez nem jönne össze ne szomorkodj, mert valljuk be nem sok ember tud elhelyezkedni idolként), de minimum fél évet megéri várni két jelentkezés közt.

Igazából tőled függ a dolog.

2017. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó két válaszoló jól leírta.

Én így is azt mondanám hogy próbáld meg, veszteni valód nincs igazából max nyerni tudsz. :)

Amit én ajánlok hogy mindenképp feküdj rá a koreaira, az angolra is!, gyakorolj rengeteget mert tehetség nélkül semmire sem mész. Érdekesség hogy a cégek annyira nem szeretik ha a saját előadójuk számával felvételizel. Erre érdemes odafigyelni. És még valami. A külsőd nagyon fontos.

Ha eddig nem tetted akkor állj neki a lehető legtöbb problémát kiküszöbölni. Figyelj az étkezésre,ha van felesleged azt is add le inkább. Vigyázz hogy a bőröd szép és viszonylag fehér legyen. Igyál sok folyadékot. Ápold a hajad meg úgy általában tegyél meg a lehető legtöbbet.

Ha gondolod írj privátban ha valamiben segítség kell. :)

2017. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem van koreai baráti családom. Csak az ilyen külföldi tetszik nekik :

- jól beszél koreaiul

- valamennyire ismeri a kultúrát és tiszteletben tartja azt

- fehér és nagyon igényes, selymes pofija van, kb mint a baba popsi

- nincs rajta felesleges kg, egy átlagos magyar nő számukra elhízott és ez azt jelenti, hogy egészségtelen és / vagy lusta az ilyen ember. Egyik sem kívánatos dolog egy koreai ember számára. A japán és kínai is így van ezzel.

- ne legyen "nagyorrú majom", csak a pisze orr tetszetős

- vagy nagyon kawaii legyen vagy menő a stílusa

2017. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok. Tessék itt tudsz online jelentkezni. A big hit nél van pl a bts, a jyp leányvállalata a cég.

www.ibighit.com

2017. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 imgood válasza:
0%
Ha nagyon jó egyetemi diplomád van akkor lehet róla szó hogy felvesznek egy céghez persze ha van RUTINOD mert az fontos,én mérnöki diplomával akarok kimenni és én azt tanácsolom elsőnek menj el oda nyaralni vagy kirándupni oda ahova akarsz költözni "térképezd" fel a terepet pl.:hol olcsobb minden vagyis melyik boltban,aztán keresgess házakat,aztán gyüjtöges magyarországon míg nem lesz egy bizonyos összem ami elég pár hónap lakbérletre és élelemre stb. Aztán ha minden össze állt akkor menj ki és próbálkoz bejutni egy céghez. Amúgy Koreaban nagy divat a hip hop és a brakedance is meg szeretik az énekeseket is csak mivel magyar vahy nem biztos hogy beindul a karriered. (ANGOL ÉS KOREAI NYELV KÖTELEZŐ+TUDNOD KELL KOREAIUL ÍRNID OLVASNOD HA EGY KOMOLYABB CÉGHEZ AKARSZ KERÜLNI!!!)
2017. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=XNns0rGuzr0


Ez az olasz pasi trainee volt, végül azért nem maradhatott a csapatában mert a debüt előtt járt volna le a vízuma és elhagytak valami papírt ami nélkül nem tudta volna meghosszabbítani. Meg persze az is valamennyire benne volt, hogy bizonyos dolgokban nem tudta tartani a lépést, pl a nyelvet és a kultúrát nem tudta elsajátítani ami azért elég fontos.

2017. aug. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#2-es és #8-as válaszoló, khm nem tudjátok miről van szó, akkor miért szóltok hozzá?


A kérdező nem papírtologató, irodajeti akar lenni valami multinál hanem olyan tehetségkutatással is foglalkozó zenei produkciós mamutcéghez akar gyakornokként bekerülni ami kitermeli dél-korea zenei mai palettájának a 99%-át amit kpop nak nevezünk. Ilyen cégnél nem érdekel senkit a diplomád és stb. Csak az számít hogy van e tehetséged a zenéhez vagy a tánchoz és elég szép e a pofid ahhoz hogy lássanak benned fantáziát.

2017. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!