Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segiteni szeretnek!?

Segiteni szeretnek!?

Figyelt kérdés
A baratnom szeretet nelkul nott fel!a hideg nevelestol nagyon zarkozott!mindent tiltottak,nem mehettek sehova,velemenyuk nem lehetett,beleszolasuk sem lehetett!masfel eve egyutt vagyunk,de meg mindig nagyon zarkozott!annyira turelmes vagyok,kedves,probalok mindenbe segiteni,de sehogysem tud felszabadulni!mindig megkerdem mit szeretne,kikerem mindig a velemenyet!de semmi...mondtam menjunk pszihologushoz hatha segitene,de o nem akar!akkor mondtam hogy menjunk egyutt es en is megyek akkor!de ugy sem!mit tehetnek?nagyon szeretnek segiteni neki!segitenetek?
2017. jún. 13. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő nem igényli a segítséget, neki jó így. Megváltoztatni hirtelen nem fogod tudni, ő magától viszont csak akkor fog változni, ha rájön hogy ez az állapot nem jó számodra. Szerintem ezt közöld vele. Vagy bejön és megpróbál más lenne, vagy nem mert nem szeret annyira és elhagy.
2017. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ember a világképét és a megszokott dolgait rendkívül nehezen változtatja meg.

Neked pl. mi kellene ahhoz, hogy helyesen írjál?

Na, ő még sokkal nehezebben változik meg.

Sok szeretettel és hosszú idő alatt azért lehet ezen változtatni.

2017. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!