Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igye egxer mindenki meghal de...

Igye egxer mindenki meghal de honnan tudom h en mikor fogpk meghalni mert nem szeretnek es attol felek hogy megfogok halni?

Figyelt kérdés
Serto valaszokat nem kerek

2017. jún. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor eljön az ideje.
2017. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában senki nem tudja, mikor fog meghalni. Normális ember pedig nem azon agyal, hogy mikor hal meg, hanem éli az életét.
2017. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az agrai maharadzsa kertésze egy hajnalon rémülten ébreszti az urát.

- Add kérlek, a leggyorsabb lovadat, menekülnöm kell!

- Mi történt?

- Kertedben munkálkodtam éppen, amikor találkoztam a Halállal, aki felemelt karokkal megfenyegetett engem. Hadd induljak el sebes harci szekereden, akkor estére Delhibe érhetek, és ott elrejtőzöm a rengeteg ember között, hogy ne lelhessen rám.

- Jó - mondja a maharadzsa, - indulj el máris!

A nap folyamán azután a maharadzsa is sétálgat a kertjében, és Ő is találkozik a Halállal. Megszólítja:

- Te Halál, miért ijesztgeted az én kertészemet?

- Uram - feleli a Halál - én nem ijesztgetem Őt, csak égnek emeltem a karomat csodálkozásomban: hogyhogy ő még itt van, amikor ma este Delhiből kell őt elvinnem?

2017. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A klasszikus témák: szerelem... élet... halál.


Szerintem nem érdemes azon agyalni éjt nappallá téve, hogy mikor foX meghalni!


Legyél inkább gondoskodó és fektesd ezt az energiát abba, hogy "Kiknek, mit fogok hátrahagyni?". A nálad fiatalabb nemzedékeknek átadott életbölcsességet, tapasztalatot, tudást, esetleg anyagi dolgokat.


"Hallhatatlan" akarsz lenni?


Tanulj meg valami olyan dolgot, amelyhez különleges tudás kell! Olyat, amit maradandóan hátra tudsz hagyni az idők végezetéig! Írj olyan dolgokat, amely sok embert érdekel, amely sok embernek ad valami újat, plusszt! Építs maradandó dolgokat! Fess olyan dolgokat, amely sok embert lenyűgöz és sokáig szolgál az emberiség örömére! Írj olyan zenéket, amelyektől borsódzik az emberek háta! - A digitális világban megbízhatsz annyiban, hogy ami tényleg "üt", azt megőrzi az utókornak!


Ami téged személy szerint érint, azt nem tudod megakadályozni, - ez az élet rendje!

Megszületünk! Meghalunk! - Egyik érdekében sem teszi fel az ember a kezét, - hogy "Én! Én!".


Egyéb meglátásom szerint igazságosnak vélem a sorsot a tekintetben az emberekkel, hogy nem tesz különbséget jómódú, ill. sanyarú sorsú ember között, - a jómódú tovább húzhatja valamennyivel, mert meg tud fizetni segítő kezeket, de ő sem kerülheti el a halált úgy, ahogy a vagyonát sem tudja magával vinni a túlvilágra.


Másik aspektusa a kérdésnek az is, hogy képzeld el, mi lenne, ha minden ember "óra-percre" tudná az elhalálozásának idejét!


Mit gondolsz, mi lenne?


A halála előtt az emberek túlnyomó többsége rendezne egy ámokfutást, - mondván, hogy rendezi a számlát az addigi haragosaival (és egyébként is, "nekem már úgyis mindegy").


Nagyon "jó buli" lenne!

2017. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!