Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a mai tizenéve...

Mi a véleményed a mai tizenévesekről és a róluk alkotott általános véleményekről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, szal véleményem nincs róluk, de ahogy halom elégé szét vannak mostanában csúszva. :/
2010. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mások mint a régi tinik, csak most jobban felfújják a dolgokat.
2010. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az internet szembesíti a népet a valósággal.
2010. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
És mi a véleményetek azokról a harmincan,negyvenen évesekről, akik minden tizenévest egy csoportba általánosítanak sz@rrá?
2010. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

na ez az...

múltkor ülök egy padon, és két idős néni leül mellém, és fennhangon szidja a "mai fiatalok"at, és persze kicsit se zavarja őket hogy ott vagyok...Mondták hogy mind feketében járnak, cigiznek és alig múlta el tízévesek... Mondjuk ez sajnos igaz vannak ismerőseim nyolcadikosok és több mint az osztály fele cigizik, nálunk szerencsére nincs ilyen :)

De nekem midenesetre rosszul esik, hogy mindenkit általánosítanak mindenkivel (persze lehet hogy én is egy vagyok sok idióta fiatal közül akiket annyira szidnak, csak szokás szerint másnak tartom magam mint mindenki... XD)

2010. máj. 18. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
de persze szerencsére nem minden idős néni ilyen, vannak nagyon kedvesek is :D
2010. máj. 18. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgymeg ja a mai fiatalok ilyen gonoszak, a harmincévesek nagy része munkanélküli, a negyven-ötvenévesek korán nyugdíjba vonulhattak, a hatvanévesek meg panaszkodnak folyamatosan, holott bőven kihasználták a komcsi rendszer előnyeit és egy csomó személyiséget meghatározó életszakuk kimaradt. Tehát mindenkit lehet általánosítani. :)
2010. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok többsége (tisztelet a kivételnek) divatmajom. Minden 2. kamaszon tornacipő van. Sok az emo. A fiúk vasalják a hajukat és az a jó, ha valaki "páva".
2010. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!