Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » I love diákmunka iskolaszövetk...

I love diákmunka iskolaszövetkezet mennyit szokott késni a kifizetéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a májusi bérem ami 10-13 között kellett volna érkezzen nem érkezett meg a számlára. Az e.bérlap.hu-n fent van hogy mennyit kellene kapnom, de utalás nem jött és ma 15-ke van. Olvastam, hogy a diákszövetkezet elnökét vagy tulajdonosát ma előzetesbe helyezték. Mit tudok csinálni? A Müllernél dolgoztam. Valakinek van hasonló problémája? Hova fordulhatok segítségért?

#diákmunka #iskolaszövetkezet #kifizetések késése
2017. jún. 15. 18:29
 1/1 anonim válasza:
Nagyon sok mindenkit (köztük engem sem) fizettek ki, most egy facebook csoportban gyűlünk és próbálunk kitalálni valamit. Ott vannak a legújabb infók is.
2017. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!