Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetnék néhány centivel...

Tomi-91 kérdése:

Lehetnék néhány centivel alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Én egy 25 éves fiú vagyok és 192 cm magas, ami számomra túl sok. Úgy érzem, ha néhány centivel alacsonyabb lennék, az életem sokkal könnyebbé válna. Így viszont a magasságom számomra sokkal több gondot okoz, mint hasznot. Szinte minden nap szenvedek tőle. Az egy dolog, hogy bármit le tudok venni a felső polcról, a legtöbb dologhoz viszont le kell hajolnom, amitől fáj a derekam. Az egyetemen nem tudok lányokkal ismerkedni, mert 100 lányból 99 a vállamig sem ér. De még a tanáraimnál is sokkal magasabb vagyok, ez különösen szóbeli vizsgákon kínos nekem, mert hülyén nézek ki. És ha már egyetemre járok, értelmiséginek készülök, így a munkám se fogja tőlem azt igényelni, hogy magas legyek. De a legtöbb problémát a lányokkal történő ismerkedésben okozza nekem. Egyszerűen utálok folyamatosan hajolgatni. Úgy érzem, ez a 192 cm-es test egy börtön számomra. Egyszerűen már gyűlölöm magamat. Vajon tudnék ezen bármit is változtatni?
2017. jún. 15. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rajta változtatni, ez genetika.
2017. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul elég érdekes géneket örököltem, mert a magasságom mellé még elég vékony is vagyok, mindössze 67 kg.
2017. jún. 15. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Adj nekem egy pár centit, én 164 körül vok :))
2017. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!