Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok úszni. Mit tegyek...

Nem tudok úszni. Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a gondom támadt, hogy az osztályommal megnyertünk egy 3 napos jutalomkirándulást egy

szállodába, ahol van medence, sauna, pezsgőfürdő stb. És itt persze a medencézésen van a hangsúly. A kirándulás 10 nap múlva lesz, viszont kedden be kell menni a suliba a szabályok, tudnivalók miatt egy osziórára . Az a helyzet, hogy én egyáltalán nem tudok úszni, a medence meg 2m magas. Nemsokára megyek úszótanfolyamra, de a kirándulás hamarabb van, és nem szeretném magam bedobni a mélyvízbe szó szerint úgy, hogy 162 cm vagyok. Olyan nagy ágyam medencébe nincs, meg a fiúk amúgy is beborítanának. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek menjek-e el? A tavaly is voltunk de akkor megvolt a mensim, tehát volt mire fognom. Most viszont ha elmegyek, de nem megyek bele a medencébe akkor kb 5 órát kell egyedül ülnöm a szobában, mint tavaly ami nagyon rossz.Ha nem megyek, akkor ciki, hogy csak mert nem tudok úszni, mivel még páran nem tudnak, de én félek és a szüleim sem engedik hogy belemenjek és igazuk van. Mit ajánlotok, mit tennétek a helyemben?

13/l


2017. jún. 16. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem magas, hanem mély.

Ülj ki a medence szélére, lógasd bele a lábad.

2017. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi elrontottam :)

köszi a választ

Egyéb megoldások?

2017. jún. 16. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs sekélyebb medence? De napozhatsz, lógathatod a lábad, szaunázhatsz, pezsgőfürdőzhetsz.Attól még nem kell 5 órát egyedül ülnöd a szobában.
2017. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Sajnos nincs, akkor nem lenne problémám. Ez a medence pedig nem "egyre mélyebb", hanem mindenhol 2m, tehát esélyem sincs...

a szauna jó ötlet, a pezsgöfürdőt a tavaly sem üzemelték, de talán most lehet :)

jöhetnek még válaszok

2017. jún. 16. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy mentőmellényt és abban fürödj, ha nem tartod cikinek.
2017. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne félj tőle. Csak rá kell feküdni a vízre. És tolni magad előre. Ha elfáradsz, akkor pedig hátra feküdni és hátra úszni.
2017. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenki más tud úszni?
2017. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

vannak páran akik még nem tudnak, de azok a múltkor is belementek, viszont nekem a szüleim sem engedik :(

2017. jún. 17. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!