Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-ról hogyan tudok rendelni...

Ebay-ról hogyan tudok rendelni olyan méretű férfi gyűrűt, ami biztosan jó lesz rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék ebay-ről rendelni férfi gyűrűt. A legtöbb helyen nincs kiírva, hogy mit jelent pontosan a méret. És hogy hogyan tudhatnám meg a saját méretemet. Ebben szeretnék segítséget kérni.


Vettem egy madzagot, körültekertem vele a mutató ujjamat. 70-71-72mm-ert mértem. 22 éves férfi vagyok, nincs vastag ujjaim.


Találtam egy olyan hírdetőt ebay-en, aki leírta, hogy mit jelentenek a méretek. Ezt jelenti:


Van 6-7-8-9-10-11-12-es méretben a gyűrű. A gyűrű átmérője: 1.9cm-2cm-2.1cm-2.2cm-2.3cm-2.4cm-2.5cm.


Egy másik oldalon "international ring size" [link]


Van a "Circumference" ott a legnagyobb méret 71.0 gondolom ez az ujjad átmérőjét jelenti mm-erben. Na nekem is kb ekkora van. Itt azt írja, hogy a "Diameter" 22.6 gondolom megint mm-er.


Az ebay-en a 12-es méretre azt írja, hogy 2,5 cm a gyűrű átmérő. Akkor ezek alapján nekem A 2,3 cm átmérőjű gyűrűt kell keressem, ami a 10-es méretnek felel meg.


Szerintetek jól következtettem ki? Ha ezentúl 10-es gyűrűket rendelek, akkor az jó lesz a mutató ujjamra? Illetve szerintetek a többi ujjamra is rá fog menni?


Az a helyzet, hogy nekem van egy gyűrűm, ami minden ujjamra tökéletesen rámegy, kivéve a legkisebbre. És ugyan ekkora méretű gyűrűt keresek. Csak az a baj, hogy nem találom ezt a gyűrűt, hogy le tudnám mérni...


Mi tévő legyek? Sürgős lenne!



2017. jún. 17. 10:49
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] Ez a kép alapján az derül ki, hogy az ebay-es gyűrűk nem is Ázsiai, hanem Amerikai méretezésük van. És nem 10-es hanem 13-as kell, mert annál írja a 70 mm-ert... Most akkor hogy van ez?
2017. jún. 17. 11:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg:

[link]

2017. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 70 mm nem a gyűrű átmérője, hanem a KERÜLETE. Senkinek sincs 7 cm átmérőjű ujja :D
2017. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!