Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+ éves férfiak! Nem unjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ éves férfiak! Nem unjátok már a sok elfecsérelt randit (biztosan sokan kaptatok már nem egy, , nem-et" randi után)? Nem esik ez rosszul nektek? Nekem már nagyon, a sokadik nem után. Pedig igényes vagyok, ápolt, tanult, rendes (túlságosan) férfi.

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Olvass vissza. Halomba nyígnak miatta itt. Szóval, de többen is unják már.
2016. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Blade Bone ***** válasza:
60%
Még sosem randiztam, és nem is akarok. :D Ha valaki szeretne valamit, az jön amúgy is, és az csak sima tali.
2016. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de sokaknak van, hogy randis oldalakról, vagy facebookról, stb találnak valakit és úgy randiznak. Aztán jön a csattanás. Hogy vagy te, vagy ő nem jó egyik félnek. Több a nem, mint az igen ezekben.
2016. nov. 24. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én Már 20 (pár nap múlva 21) évesen kezdek ráunni már arra is, hogy egy randit SE tudok összehozni, nem hogy még a randin essek pofára...
2016. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Ökölszabály, hogy ne költs addig pénzt egy nőre, amíg nem jutottál el vele a szexig. Ha pedig prostituált, és/vagy a pénzedre hajt akkor vállalja fel, és ennek megfelelően mérlegeld, hogy megéri-e neked a dolog vagy sem. Továbbá, ha nem érzed jól magad a randin, akkor ott is lehet hagyni az illetőt, nem kell végig ott maradnod egy rémes randin.
2016. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
De unom. És? Ez van megírva. Másnak a felhőtlen boldogság, nekem meg a hullámzó sz@rtenger.. talán a következő élet jobb lesz.
2016. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem unom, miért unnám? Díjazom az őszinteséget. Akkor is, ha egy randis "nem", meg egyébként se kell egy randit úgy felfogni, hogy "na most ebből mindenképp lennie kell valaminek, mert ha nem, akkor kudarc".

Azt sokkal jobban unom, hogy az exen úgy tönkretett lelkileg, hogy zsigerileg írtózok egy komoly kapcsolattól, és emiatt mar nem egy nagy kedves szép lányt leépítettem..

2016. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én még időben, az első nem után feladtam.
2016. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Nehogy azt higgyétek, hogy a nők olyan jó helyzetben vannak e téren.

Nyilván néhány vissza utasítás után ez jön le nektek, hogy de nekünk milyen könnyű, de nem mindig ez takarja a valóságot...

2016. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De unom...sokan mondják milyen jó meg izgi az eleje amikor minden rózsaszín... én pont az elejét unom, kicsit sablonos kiismerni egymást.Mit szeret enni, mi jön be neki az ágyban. Nos nem is a nemek miatt,hanem neten megismerek valakit, teszi valamilyennek magát nagyon szimpatikusak vagytok egymásnak. Élőben nem egy lány volt igénytelen. Tudod az igényesség relatív!, netre felpakol szép IGÉNYES ruhákban lábbelikben képeket és eljön randira egy szakadt futócipőben és semmilyen farmerban. Előadja milyen talpraesett lányka de élőben 2 fűszálat nem tud keresztbe tenni.

Na persze ezek máris kiirják,a facere hogy kapcsolatban.

Másik persze akinek én vagyok kevés...pedig igényes vagyok, ápolt, tanult, rendes (túlságosan) férfi.

Bár nem egyszer előfordúlt hogy elöttem is volt randija valakivel utánam is lesz. Hiába vagyok jó sok a jelentkező vagy az első nyer...vagy az utánad lévő.

2017. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!