Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már meglévő képeimet szeretném...

Már meglévő képeimet szeretném átszerkeszteni, ahogyan iwiwen is sokaknak van. Milyen oldalon lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
te is egyéniség akarsz lenni? am fotosoppal szerintem meg tudod csinálni
2010. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fotóbolt, vagy ha ingyenesen akarod: GIMP.

Egyébként nem leszel egyéni tőle... :D

2010. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az igazi rajok pénttel csinálják és komikszansz betűtípussal!
2010. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sokan azt azért csinálják a képszerkesztést, hogy esetleg egy-két rosszul sikerült fotón javítsanak, nem azért, hogy egyéniségek legyenek.

A PICASA nevű progival pár olgot meg tudsz csinálni, de a photoshop is jó. Szerintem még ingyen is le lehet ezeket tölteni.

2010. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Férjemről és a kutyámról szerettem volna 1-2 régebbi képet keretbe tenni,"átrajzoltatni". Hasonló programmal,mint a Photofunia.

De szánalmas egyes emberek hozzáállása!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 19. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:

A hugom artweaver 0.5-öt használ

PhotoScape-et és Photofiltre-t

Na most, hogy melyik mire való, és mire használja, azt én sem tudom

2010. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AcdSee 8.0 a kedvencem. Lehet átméretezni, megvágni, effekteket hozzáadni. Értem, mire gondolsz, de ilyenekről nincs infóm, nekem nem tetszenek az ilyen módon kreált képek.
2010. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!