Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból. Nem...

Megbuktam matekból. Nem tudják itthon,2 nap múlva évzáró. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Viseljem a sorsomat? Azt kellene, de egyben igazságtalannak is tartom hogy alíg kaptunk (4-5db) jegyet a második félévben, illetve hogy követni se tudtam a jegyeket úgy másból sem mert nem volt jó a enaplóm. És volt egy ki nem osztott egyesem, meg egy hiányzó dogám. És ezek miatt leromlott az átlagom 2.0 alá. Nagyon szenvedek itt belül mert ha ezt megtudják nekem végem.

2017. jún. 19. 02:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és megjegyezném hogy úgy tanulok emelt szintű 3.-os gimis matekot hogy nem akarok. Ugyanis nem tudtak indítani egy középszintű csoportot.
2017. jún. 19. 02:25
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert szerinted mit csinálhatnál? xD

Elmész szépen augusztusba pótvizsgázni aztán csá..

2017. jún. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
30 ropiért levajazom
2017. jún. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Ott a kötél.
2017. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Csak matekból?
2017. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ádám-J: a helyesírásával sok probléma nincsen 1-2 (szerintem) elütést leszámítva, ha neked ez már egyes kategória, akkor te még nem néztél körbe itt GyK-n

Kérdező te meg mondd meg a szüleidnek és kész, mert mit akartál csinálni? Lefizeted a tanárodat? Vagy öngyilkos leszel? Esetleg bérgyilkost bérelsz a szüleidhez, nehogy megtudják a bukásod? :'DD

2017. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Ott a pótvizsga!
2017. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elvágtak matekból gimista koromban I. évben, szépen fogadtunk egy tanárt, aki az alapokat megtanította, és így nyár végén le tudtam vizsgázni. A következő évben jó lenne egy nem matekos osztályba menned.
2017. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
tedd azt hogy szépen elmondod a szüleidnek hogy mi lett, aztán biztosan megfogják érteni! elmész pótvizsgázni ahol adnak feladatokat és meg kell tudni őket csinálni! szóval nyugi a matekhoz én is hülye vagyok :D
2017. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

"tedd azt hogy szépen elmondod a szüleidnek hogy mi lett, aztán biztosan megfogják érteni! elmész pótvizsgázni ahol adnak feladatokat és meg kell tudni őket csinálni! szóval nyugi a matekhoz én is hülye vagyok :D"


Igen, az látszik, hogy hülye vagy a matekhoz.

A 2 nap már lassan egy hónapja letelt!


T.Kérdező! Mi lett?

2017. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!