Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 kereskedelmi dolgozónak...

1 kereskedelmi dolgozónak hány nappal kell jelezni, hogy szabadságra írják ki a következő héten?

Figyelt kérdés
Csütörtökön bejelentette a főnököm, hogy egész jövőhéten szabadságra írtak ki, ez szabályszerű, lehet ilyet? ( én máskor akartam volna kivenni nyilván )

2017. jún. 20. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szabadságaid 70% ával ha jól tudom a munkáltatód rendelkezik amit akkor ad ki amikor ő gondolja. ez van nem tudsz mit csinálni. Vagy megbeszélitek magatok közt hogy máskor vennéd ki, vagy elfogadod hogy így jártál.

Ahol én dolgozok üzletbe ott nálunk májusig mindenkinek ki kellett vennie 3-4 nap szabadságot. Utána pedig mindenkitől megkérdezte hogy nyáron ki mikor akar elmenni egy hétre, aki nem akart kivenni annak ő jelölt ki egy hetet amikor mennie kell ha kar ha nem. Van egy kollégám aki szeptemberbe akart kivenni 12 munkanap szabit elutazás miatt, és a főnökünk nagyon nem akarta engedni, aztán leültek megbeszélték és elengedte.

2017. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!