Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ncore fiókot nem lehet újraakt...

Ncore fiókot nem lehet újraaktiválni?

Figyelt kérdés
nem tudok már belépni mert 12 hete nem töltöttem le semmit, de ma pont szerettem volna ... valakinek valami ötlet?

2017. jún. 21. 09:49
 1/4 A kérdező kommentje:
esetleg valakinek nincsen egy felesleges meghívója?
2017. jún. 21. 09:50
 2/4 anonim ***** válasza:

"Amennyiben a fiókod törölve lett, nincs más dolgod mint válaszolni a törlő levélre és kérvényezni a visszaállítást.


Amely accountokat kérdés nélkül visszaállítunk:

- 12 hetes inaktivitás miatt törölt fiókok "

2017. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de csak akkor ha 12 héten belül beléptem csak "elnézték"
2017. jún. 21. 09:56
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha úgy érzed, hogy ez tévesen történt (mert 12 héten belül meglátogattad az oldalt), jelezd felénk emailben az ncorencorc címen, és amint tehetjük utánanézünk a dolognak. (Kérjük vedd figyelembe, hogy elég sokan jelezhetnek ilyen problémát, ami az ügyintézést lassíthatja!)


Amennyiben panaszod megalapozottnak talaltuk es visszaalitjuk az accountod arrol nem kapsz kulon ertesitest.

2017. jún. 21. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!