Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem vettek fel...

Mit tegyek ha nem vettek fel sehova sem diákmunkára?

Figyelt kérdés
Már február óta folyamatosan keresek diákmunkát, sok helyre beadtam a jelentkezésem, de nem válaszoltak sehonnan sem. Anyám pedig engem hibáztat érte, nem hiszi el, hogy nem én tehetek róla, hogy nem vesznek fel sehová. Eu már a második nyár lenne hogy nem tudok elmenni dolgozni tavaly sem vettek fel sehová sem. Tényleg velem van a baj?

2017. jún. 22. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz. Engem a héten 7* hívtak fel 7 különböző helyről, jövő héten kezdek.
2017. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ha kicsit többet írnál a munkakeresési szokásaidról, szerintem tudnék segíteni. :) Melyik diákszövetkezet(ek)nél vagy?
2017. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 roland7564 válasza:
Engem felvettek egyből....valamit vagy rosszul csinálsz vgy még nem toltotted be az ajánlott életkort (nem tudom hány éves vagy) és ha tudnám hova akarsz menni tobbet tudnek segíteni!!!
2017. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!