Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes ezeket az animéket...

Érdemes ezeket az animéket megnéznem?

Figyelt kérdés

És ha igen,akkor melyikkel kezdjem?


Planetarian:Chiisana Hoshi no Yume

Kara no Kyoukai

Basqash!

Chaos;Child

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!

Drifters

Fractale

God Eater

M3:Sono Kuroki Hagane

Nabari no Ou

Nurarihyon no Mago

Tales of Zestiria: The X



2017. jún. 23. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek közül, amiket láttam:

Kara no Kyoukai

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!

Drifters

God Eater


A Kara no Kyoukai kedvencem lett, kifejezetten ajánlom, ha valami jó, rejtélyes, horror-thrillert keresel egy kis lélektanisággal fűszerezve.

A Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! egy kellemes, kikapcsolódós romantikus vígjáték egy kis "fantasyval", egyszer meg lehet nézni.

A Drifters szerintem egy nagyon jól felépített fantasy, történelmi alakokkal, isekai-beütéssel, sok vérontással és elmebeteg karakterekkel. Nem tudom, a Hellsinget láttad/ismered-e, de ugyanaz a mangaka írta mindkét mű mangáját, így hangulatban leginkább ahhoz lehet hasonlítani

A God Eater egy tipikus poszt-apokaliptikus világban játszódó anime, játékadaptáció, ezért sokszor nehezen érthető, hogy mi miért történt, de inkább egyszer nézősnek mondanám ezt is.


Illetve a Chaos;Child előzménye a Chaos;Head, de nekem abszolút nem jött be.

2017. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azt hiszem akkor a Kara no Kyoukai-al fogom kezdeni:D

2017. jún. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!