Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért játszik rengeteg gyerek...

Miért játszik rengeteg gyerek (úgy vettem észre, hogy 4-7. osztályosok), meg persze idősebbek, felnőttek is a Metin2-vel?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem jön be. Hetedikes lány vagyok, és a barátnőim megszállottak ebben. Mindig rá akarnak venni, de persze nem hagyom msgamat. Megnézem már, hogy milyen, kirpbáltam, és nem jön be. Kinek mi a véleménye róla?
2010. máj. 19. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismereem, de jöhetsz cod4-ezni , küldj egy püt ha gondolod :)))))
2010. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

22/f


Én regisztráltam rá

fejlődtem küldetéaeket csináltam de meguntam az egészet

mostan

Battlefield heroes-t

San andreas multiplayer-t

és Urban terror-t játszok

2010. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* küldetéseket
2010. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
wááh mintha én írtam volna a kérdést :) csak nekem nem a legjobb barátnőim, hanem az osztálytársaim, és a legjobb fiú haverom. majd kinövik. vagy nem :) ha ezt szeretik, hát ezt :)
2010. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat. Első, neked írtam :) És én sem értem igazán, hogy mi olyan szórakoztató ebben, engem nem tudna lekötni, ahogy a Sims, meg az ilyen életszimulációs játékok nagy része sem.
2010. máj. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!