Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ADATEGYEZTETÉS TELENORNÁL?

ADATEGYEZTETÉS TELENORNÁL?

Figyelt kérdés

Rövidre fogom, mert így is az agyfas* kerülget..

Hetek óta próbálom egyeztetni online az adatokat, de nem fogadja el, körübelül 100szor próbáltam meg az enyémmel és minden egyes családtagoméval, hátha másikon van, de nem, egyszerűen egyik sem jó és én már teljesen megőrültem... Szerződésben én nevem van, én adataimmal, ugyanazokat írtam be, a személyimen is ugyanazok vannak és nem nem jó, gondolom akkor az egyetlen megoldás ha bemegyek és személyesen intézem el igaz? Vagy van más is akinek ilyen gondja volt, aztán megoldotta?

18f


2017. jún. 29. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Csoda történt emberek xD

Keresztnévnél kell 3. név, mint az kiderűlt, csak hogy ezek nem bírták feltüntetni sehol ezek az állatok... Már agyhalottan az imént beírtam utolsó mentsvárként és vége, vége a szenvedésnek... Tudom lettek volna válaszok, de gondoltam addig se űlök a seggemen,

2017. jún. 29. 19:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyyszerű! Végül rájöttél, mi is az egyezés.
2017. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép teljesítmény! Hivatalos helyen rájöttél hogy a teljes neved kell megadni! :) Egy kis tanulás és a segged is kitörlöd majd egyedül :)
2017. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!