Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a telenornál nem járt le a...

Ha a telenornál nem járt le a hűségidőm de fel szeretném mondani a hüségnyilatkozatot mert nem használom már ki a benne lévő szolgáltatásokat akkor kell valami ködbért fizetnem?

Figyelt kérdés
amikor megkötöttem ezt a tarifacsomogot még mihasználtam a benne lévő szolgáltatásokat de már nincs szégségem rájuk és szeretnék kártyás lenni

2017. máj. 16. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fura, mert egyre kevesebb a kártyás.

Igen kell. A hűségidő vállalása fejében kedvezményt kaptál. Mivel te mondod fel egyoldalúan a szerződést, erre a kedvezményre nem vagy jogosult.

Az eltérést kell visszafizetned. Ez az összeg minél közelebb vagy a lejárathoz, annál több.

A Telenor számítási módszerét nem tudom. Lehet, a teljes különbözetet kérik egyben, lehet kevesebbet.

De mindenképpen fizetned kell. Még az is lehet, rosszabbul jársz így, mintha maradna így a lejárat napjáig.

2017. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem "ködbér"-ről van szó.

Hanem tetemesen kifizettetik Veled az eddig kapott kedvezmények különbségi díjait visszamenőlegesen.

Az-az a kedvezményeket visszamenőleg teljes árra átszámolják és a különbséget, ha kifizetted, csak akkor mondhatod fel a hűségnyilatkozatod. Nyisd ki a bukszád mert mélyen belenyúlnak.

Fogd fel úgy, hogy a nem hűségeseket árulóknak tekintik és annak ára van.

Hűségszerződéskor ezt tudnod kellett volna. Ill. tájékoztatni illik a szolgáltatónak, mielőtt aláírtad a nyilatkozatot.

2017. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De mi az a "ködbér"? A dolgozó köd munkabére?
2017. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!