Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez cukorbetegseg...

Szerintetek ez cukorbetegseg vagy annak a kezdete?

Figyelt kérdés
Olyan fura ehsegerzetet erzek olyan mimtha napok ota nem ettem volna. Szedulok es gyenge vagyok
2017. júl. 1. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos cukorbeteg vagyok. Nálam hirtelen fogyás volt a legfőbb tünet, fáradékonyság, sőt, szinte szó szerint, csak szédelegtem. Éhségérzet nem volt, viszont nekem nem az alacsony, hanem a magas vércukor érték okozta a problémát. Szerintem megér a dolog rgy látogatást a körzeti orvosnál. Csinál egy vércukorszint ellenőrzést (egy ujjszúrás az egész) és mindjárt kiderül, hogy ez okozza- e a problémát.
2017. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam korabban es akkor 6,20 volt de az par honapja volt es ez az ehsegerzet meha faradekonysag van. Csak az a baj voltam mas miatt vervetelen es akkor nem nezzek a glukozt.
2017. júl. 1. 15:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es ingerlekeny vagyok.
2017. júl. 1. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, az ingerlékenység szinté n megvolt nálam is, szóval akár cukorbetegség is lehet az ok, de bármi más is. Ezt kideríteni, csak orvos tudja. A 6.2o- as cukor még jó, de talán többször meg kellene méretned, lebetőleg akkor, amikor leginkább érzed a tüneteket. Ha cukorbetegségről an szó, an ak ki kell derülnie az eredményekből.
2017. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lesz veve vercukormero remelem.

Hat pajzsmirigy miatt voltam vervetelen ket harom napja de a glukozt nem neztek.

2017. júl. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!