Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyanok (rajtam kívül),...

Vannak olyanok (rajtam kívül), akiket már-már szenvedélyesen érdekli a török kultúra, nyelv, sorozatok, vagyis minden, ami török? Néha beszólnak nekem emiatt és sokan a törököket is utálják.

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen :D. Bar, nekem nem szoktak beszolni, mert torok parral az oldalamon ezek nem tul meglepoek. Egyedul a sorozatokat nem szeretem.
2017. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is itt vagyok!:)

de a sorozatok engem sem érdekelnek, kivéve az Ezel, az tetszett:)

2017. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ilyen vagyok szeretem törökországot a török sorozatokat az ottani szinészek profik.!:)
2019. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csatlakozoom! Nagyon sok török sorozatot néztem, Végtelen szerelem, Ezel , Szívhelyzet, Szívdobbanás stb. Most a Fekete Fehér szerelmet nézem, imádom.. Török sorozat függő vagyok, és a színészekért is oda vagyok :D Maga az ország is érdekel, szerintem nagyon szép. Szóval vagyunk páran :)
2019. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!