Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Gyöngyi nevet hogyan lehet...

A Gyöngyi nevet hogyan lehet becézni? Több lent

Figyelt kérdés
ne h el kezdje nekem valaki is írni h az alapból 1 becézés! Arra lennék kíváncsi h akit így hívnak h lehetne másképp szólítani (a Gyöngyikét se írjátok mert attól hányok :( ). Esetleg ha tudtok olyan nevet ami hasonlít rá és nem g, gy vel kezdődő pls írjatok nagyon kéne. Előre is köszi a válaszokat! :) csak komoly válaszokat kérek!!

2017. júl. 2. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyös,Gyöngy
2017. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ahol felnőttem, volt egy Gyöngyi. Ő csak simán Gyike volt.
2017. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dzseri ***** válasza:
100%
ezzel a kérdéssel megfogtál :-)
2017. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Gyuri
2017. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngy /sokkal szebb is így, mint a Gyöngyi/
2017. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyegi esetleg? Eredetileg Gyögit írtam voltam volna, de az kevésbé jó:D, Gyöni, Gyini, Dzsini, tényleg amúgy a Gyömbér hasonlít a Gyöngyvérhez, ami olyan, mint a Gyöngyi, és a Gyömbér meg Ginger (Dzsindzser) angolul.
2017. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem van egy Gyöngy nevű osztálytársam, és szegénynek amikor valahol beolvassák a nevét, mindig Györgynek értik, és olyan megértő tekintettel tudnak ránézni... :D De amúgy a Gyöngyit lehet Gyöngynek becézni, mert hivatalosan nem azt mondják majd be. Egyébként már ötletem nincs, ez egy nehezen becézhető név, ha egyilyen nevű embert akarsz becézni, találj ki valami olyat, ami nem a nevéből ered, hanem rá jellemző tulajdonságból, vagy ilyesmi. Ha ez nem megoldás, akkor sajnos mást nem tudok modnani
2017. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gygy (gigi)
2018. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!