Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék jobb kedvű lenni?

Hogy tudnék jobb kedvű lenni?

Figyelt kérdés
Suliban eddig én voltam a mosolygós,mindig pörgős,vidám lány,aki mindig viccelődik,nevet mindenen. De most hirtelen minden összejött. Rám szállt 1 tanár,egy orvos nem tudja megvizsgálni,,amiről én nem tehetek...,itthoni veszekedések,és nagyon hiányzik apum. Szerencsétlen vagyok. A fiú,aki tetszik le se szar..
2010. máj. 20. 15:49
 1/4 anonim válasza:
hát..szerezzek neked mosolygós cigit? Attól minden jobb kedvre derül.{na,de komolyan egy mélypont sem tart örökké}
2010. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Romantikus vígjátékok, fagyi, új dögös nyáriruha, mozgás.... mind fel tud dobni.
2010. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért emo ne legyél.
2010. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak apud hiánya a nagy gond, amiért lenne okod szomorkodni.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de mindegyik tinédzserre rá van szállva egy tanár. Lehet, hogy csak butaság, csak neked tűnik úgy.

Az otthoni veszekedések problémát a kiváltó ok feltárása, meg kiküszöbölése oldja meg. Amúgy minden családban vannak veszekedések.

Apud miért hiányzik? Nekem is hiányzik...kiskoromban meghalt. De továbbléptem.

Amúgy én is olyan mosolygós, mindig vidám gyerek vagyok, csak én fiúban. Az élet szép...csak tudni kell élni.

2010. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!