Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Határozott idejű felmondás...

Pepuka136 kérdése:

Határozott idejű felmondás munkavállalónál! Le nem töltött felmondási idővel, azonnali költözés miatt?

Figyelt kérdés
Munkaviszonyom kezdete 2017. január 12. Határozott idejű munkaszerződést kaptam ami egy évre szól! Felmondtam szóban 2017. június 29. -én másnap felhivtam a munkahelyem munkaügyi osztályát, hogy azonnali költözés miatt nem tudom letölteni a felmondási időmet. Nagyon segítőkész volt a hölgy eltért tőle és mondta, hogy a felmondásban mit írjak le. Le is adtam a munka végén és közölte a főnök, hogy nem fogadja el. Majd felhívott a cég nagy vezetője tegnap, hogy le kell dolgoznom . De nem tudom elköltöztem 180km-re akkor azt mondta hogy vegyek ki egy szállodai szobát addig és dolgozzam le! Lehetetlen! Mondta, hogy akkor igazolatlan hiányzás lesz a 30 nap és nem kapom meg a fizetésem, amit ledolgoztam és június 1. -ől nem mentem már be. Ilyen esetben, hogy van tovább?
2017. júl. 4. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogi szempontból érdekel?
2017. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam sok féle fajta kommenteket, joggal kapcsolatos írásokat,de mindenki mást-mást mond!
2017. júl. 4. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért kellene a "JOG" kategóriába tenned, ott talán hozzáértő is lenne.
2017. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!