Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is lassú az internete...

Másnak is lassú az internete a Telenornál? Annyira, hogy szinte semmit nem lehet böngészni.

Figyelt kérdés

Sokáig nem volt ezzel probléma,de most olyannyira belassították, hogy szinte semmit nem lehet rajta böngészni. Ez dolgozói csomag, havi 100 MB adatforgalommal. Tudom, ez nem sok, de évekig nem volt gond, mert nem lehetett észre venni, ha elfogyott az adatforgalom. Villám gyors volt! Vírus nincs a telefonon, az nem okozza a problémát. Ősszel jár le a szerződés, ha nem lesz pozitív változás, akkor megszüntetem és váltok szolgáltatót. Csak így bosszantó nagyon :/

Melyik szolgáltatóhoz lenne érdemes menni?


2017. júl. 4. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagyis lefogy az adat és te változatlanul neteznél?

Kétlem, hogy új belépőként bármelyik szolgáltatónál ezt megteheted.

2017. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre változást. 1 gigás Klikk (vagy milyen) hipernetem van 1500-ért havonta. Be van jól állítva, hogy a 4G-t használja? Akkor lehet lassabb, ha átáll 3G-re, vagy valami annál is lassabbra.
2017. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nyilván nem, hiszen kevés az adatforgalom, ugyanakkor meg használhatatlan. Kérdés: 3 évig miért adtak akár 90 (!) MB/sec-os sebességet? Nem viccelek, tényleg ennyi volt a sebesség. Egy 4 gigás film 3 perc alatt lejött. Most be sem jön az oldal. Ezért furcsa az egész.

2. válaszoló: 4G-re van beállítva mindig.

Szerintem ennyi volt, így, hogy megszoktam a gyors netezést, magyarán akkor is az volt, amikor elfogyott a 100 mega, és most arra ösztökélhet a szolgáltató, hogy váltsak csomagot, több pénzért :/

2017. júl. 4. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
4 gigás film 3 perc alatt a 100 megás mobilnettel? Lehet, feltettek a feketelistájukra (ha létezik ilyen) a torrent miatt. Ez az enyém, szerintem ez egyáltalán nem lassú, sőt, kifejezetten gyors. [link]
2017. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valahol a gépen meg van a fénykép, mert kifényképeztem, hogy elhiggye más is :/ De nem magyarázkodom. Felesleges. :)
2017. júl. 5. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!