Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wishről érdemes elektromos...

Wishről érdemes elektromos dolgot vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy okosórát szeretnék vásárlni, de nem tudom megbizható-e

2017. júl. 12. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ilyen jellegű cikkeket nem szívesen vásárolnék, már csak azért mert ha gond akadna vele akár szállítás alatt sérül meg, akár alapból selejtet küldenek akkor a visszaküldés, pénzvisszakérés elég körülményes, szinte többe kerülhet mint maga az óra.


Én rendeltem már ott 8 Gb-s pendrájvot meg 5 méteres led szalagot ezekkel egyáltalán nem volt gondom, hamar megjöttek, a led szalaghoz kapott adapter is a kért EU szabvány, és jónak tűnik, nem egy gagyi agyon dobott vacaknak. Maga a led szalag is szép fényt ad pont olyan amit az oldalon láttam és mivel én vitrin megvilágításnak vettem arra teljes mértékben jó, sőt a maradék másfél méteres részből álló lámpát csináltam akkumulátorosat amivel jól látni a sötétben. Szóval ilyeneket esetleg érdemes vásárolni, de olvastam hogy informatikai termékekből nem nagyon szabad vásárolni pendrájvok esetén is maximum a 8Gb-osokat de azzal is számolni kell hogy kevés adat van róluk és hiába stimmel a tárhely kapacítás és fedi a valóságot, sajnos azok a pendrájvok nagyon alacsony bitsűrűséggel dolgoznak így ha egy több gigabájtnyi adatot akarsz rátenni akkor malmozhatsz mert lassan fogja csinálni.

2017. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!