Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen gondja...

Másnak is van ilyen gondja Samsung galaxy s8-al?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy ugye elég gyorsan írnék, de nem bírok. Többször nem hogy érinteni hanem ütni kell szinte az ujjammal a kijelzőt hogy egy betűt érzékeljen a telefon... Az s7-nél ilyen bajom nem volt. Ez most ilyen, vagy valami nem stimmel vele? Elvileg érintőképernyő, nem ütőképernyö... Üvegfólia van ranta, lehet az a gond? De a másikon is volt és nem volt ilyen. Köszi ha vakaki válaszol.

2017. júl. 12. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem erre annyi a válaszom, hogy első szériás kütyüket nem szabad venni, mert mindig előjön valami gyerek betegség rajta...

Így jártál.

2017. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De te ezt tudod/ tapasztaltad, mert neked van samsung s8-as és neked is néha koppintani kell, vagy simán idemommenteltél valami abszolút felesleges meg használhatatlan dumát? Amire senki sem kíváncsi :)
2017. júl. 13. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyen telefonon van, viszont ezt a problémát már mástól is hallottam és olvastam, akiknek S8-cuk van.

Az pedig nem hülyeség, hogy az első generációs kütyüknek vannak hibái. Ez az új fejlesztéseknél teljesen átlagos. Hiszen sok hibára csak akkor derül fény, miután elkezdi sok ember használni, és a problémákra visszajelzést adnak. Lehet az konzol, telefon, TV, számítógép.

Ha új modellt akarok bármiből venni, mindig várok pár hónapot, mert addigra már kezdeti hibák nélkülit tudok venni.

Tesóm számítógéppel járt így. Friss modell, teljesen újonnan megjelent. Gyári hibás volt a winchestere. Mint kiderült sok ilyen problémával jelentkeztek a vevők, és másmilyen vinyóval adták ki utána a gépet.

Szóval nem a hasamra ütöttem, és mondtam valamit. Attól, mert te nem értesz hozzá vagy nem hallottál még erről, attól még ez van.

Főleg a Samsungnál nem egy figyelemfelkeltő hiba az ilyen. Miután felrobbanó telefonokat adtak ki. A Samsung már rég nem olyan márka, mint volt 3-4 évvel ezelőtt

2017. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. júl. 14. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!