Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el írni történe...

Hogyan kezdjek el írni történetet?

Figyelt kérdés
Az ötlet megvan a fejemben, de nem tudom, hogy valósítsam meg!

2017. júl. 13. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohh ez velem is mindig így van. Megvan a kiforrott ötlet, a szereplők, elejétől a végéig a sztori, majd mikor nekiülök, ott elakadok hogy most akkor milyen személyben írjam :D E/1 jelen vagy múlt, vagy E/3 jelen vagy múlt.

Ülök felette napokig, megírom az első fejezetet így, aztán kinyomtatom, és átírom a másik időbe, hát én nagyon el tudok veszni :D


Szerintem nyugodtan agyalj míg nem jön az a tényleges ihlet hogy na most írom!

És nem muszáj azzal kezdeni hogy egyszer volt hol nem volt, hanem nyugodtan megírhatod pl az utolsó fejezetet is. Vagy valamit a közepéből, amit fontosnak találsz, ami a kedvenc részed. A többit meg hozzáépíted. Legelejét a legnehezebb írni. Én azt sokszor utoljára hagyom, és durr bele a közepébe!

2017. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Molnár Ferenc színműírónak sem jutott eszébe egyszer, hogyan is kezdje el.

Mit tett tehát a Játék a kastélyban elején?

Leírta, milyen nehéz egy darabot elkezdeni. Ezzel kezdődik az előadás.

2017. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. júl. 13. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mik a konkrét problémáid?
2017. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fogok majd blogot írni, de még jó soká. Ha valaki gondolja akkor megadom privibe a blog címét ahova írom majd, aki ide írja azt, hogy ki az aki kíváncsi a történetre aztán majd írtok róla véleményt. Jó hosszú sorozat szerűség lesz!
2017. júl. 18. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy, hogy leszarásra méltattad a kommentemet.

Ja nem, arra sem...

2017. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sorry csak már azóta elkezdtem írni és már megvan, hogy hogy írjam le! Bocsi!
2017. júl. 19. 05:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
No problem. Átmentél a próbán ;). Majd küld el a blogod címét :).
2017. júl. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké! Még készülőben van lehet, hogy egy év is fog kelleni mert most piszkozatba írom, de nem fogom elfelejteni! Ígérem! Még valaki?
2017. júl. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!