Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oldalon...

Mi a véleményetek az oldalon futó beteg, de mégsem paraszt kommentelőkről?

Figyelt kérdés
Először vold az, aki babi néni, és 76L láírással küldözgette a betegebbnél betegebb kommentjeit. Most feltűnt egy másik is, aki Fercsi, és 98F aláírással tevékenykedik. Természetesen ő is beteg kommentekkel örvendeztet meg minket. És igen, ők pl ugyan ilyen kommentekkel dobálóznak mint a sok paraszt az oldalon, akiket útálk, viszont ezt a kettőt kifelyezetten jófejnek, és humorosnak tartom. Szerintetek ők is ugyanolyan parasztok mint a többi, vagy ők tényleg ötletesek? Szerintem tényleg :D
2010. máj. 21. 16:37
 1/6 A kérdező kommentje:
bár szerintem csak addig fognak tetszeni, amíg nem jelenik meg több ezer kisgyerek az ötletüket lopva különböző személyeknek kiadva magukat...
2010. máj. 21. 16:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Fercsivel még nem találkoztam, de Babi néni aláírásával nem csak egy ember írt
2010. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de a legtöbb ugyanaz az emebr, mert azonos a pontjuk, és ugyanabban a stílusban beszélnek, és mindig 76l
2010. máj. 21. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj kit érdekel? Ha valaki komolyabb hangvételben szeretne beszélni, úgyis mindig akad olyan aki úgy fog írni.
2010. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én úgy értettem a kérdést, hogy van két kategória:

1: oltári paraszt, mindenkinél okosabbnak érzi magát, és mindenkinek beszól

2: kisgyerek, nyomja mindenhol a hülyeségét, emg hogy terhes vagy

3: a fent említett két figura, aki ténylge jófej. komolyabb hangvételű kérdésnél nem láttam még őket, csak hülye kérdésre adnak hülye választ. Szerintem jófejek.

2010. máj. 21. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én néha jót nevetek rajta,de a legtöbben tovább megyek,olvasás nélkül :D
2010. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!