Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most milyen legyek? Nem értem...

Most milyen legyek? Nem értem hogyan kéne viselkednem?

Figyelt kérdés
Az iskolában amikor önmagam voltam mindenki nagyon megutált kérdeztem is valakit hogy miért utálnak ennyire azt mondta hogy túl kedves vagyok a nyári szünet után gondoltam gonoszabb leszek szóval olyan se túl kedves se túl gonosz és még mindig utáltak ezt kb 2 évig játszottam el de aztán gondoltam hogy akkor gonosz leszek ilyenkor már voltak "állbarátam" úgy értem hogy csak 1-2 hónapig voltunk barátok aztán megint folytatódott az utálkozás és már lassan nem tudom hogy milyen legyek hogy befogadjanak mint egy barát és csak tudni szeretném hogy tovább játszam ezt a gonoszosdit vagy legyek önmagam

2017. júl. 15. 03:04
 1/2 anonim válasza:

Szia szerintem ne foglalkozz más véleményével és ne légy gonosz add önmagad.velem is ez volt 5-7 osztályba de utána megmondtam mindenkinek hogy én ilyen vagyok igy fogadjatok el.Nálam rosszabb volt mert én minde nap sírtam utána.

16/l

Te hány éves vagy? :)

2017. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15/L és én is régebben amikor "túl kedves" voltam akkor majdnem minden nap sírtam
2017. júl. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!