Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyáméknak? Heeeelp!

Mit mondjak anyáméknak? Heeeelp!

Figyelt kérdés

Úgy volt,hogy ma csajos buli lesz,ottalszunk barátnőmnél.

De kiderült,hogy a héten nem volt bent 3órán,s most összeveszett az anyukájával.Az anyukája eltiltotta mindentől,és nem mehet el,meg nem is mehetnek hozzá.

Nem tudom mit mondjak anyáméknak,mert én jól tanulok,viszont mi nagyon jóba vagyunk.Félek,hogyha elmondom az igazat azt gondolják,hogy én is lógok.

Pedig 1 igazolatlanom sincs,sőt iskolából csak akkor hiányzok ha nagyon beteg vagy (még kisebb megfázással is mentem suliba).


Ha azt gondolják,hogy én is lógok,lehet,hogy nem engednék annyira,hogy találkozzunk...

Mit mondjak?

Vmi jó kis kamu-duma kellene,amit elhisznek?


2010. máj. 21. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteg lett a csaj? Vagy beteg lett a csaj nagymamája? :D
2010. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olyan rossz érzés lesz utána...

DE amúgy nem rossz ötlet.

2010. máj. 21. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Összevesztek az anyukájával , mert kapott egy rossz jegyet :D
2010. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó.

Elmondtam anyumnak.Azt mondta jó.Ennyi:)

2010. máj. 21. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit gondolnak ha lógtál úgy is kiderül ha meg nem akkor nincs mitől félned! Szerintem nem kell kamu duma!
2010. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem értem.

ha nem lógtál,akkor miért parázol?

barátnőd lógott.és????

az nem te vagy,hanem ő:O

2010. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Először is minek hazudni?attől még h bnőd lógott,attól még nem vagy lógós,és ezt a szüleid is nagyon jól tudják,de minimum bíznak benned,főleg ha jól tanulsz és szófogadó vagy...nem kell félned sztem ennyire,megmondod h a bnőd eltolta és ezért levan fújva a parti...ha megkérdezik h te is lógtál-e,vagy máskor,akk szépen a szemükbe nézel és elmondod h nem!:)..ha viszont hazudsz és valahogy megtudják akk tuti nem fognak benned bízni,és akk gáz van...de ez az én véleményem...
2010. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ti nem ismeritek a szüleimet...Egyszer,még általánosban suli előtt beszélgettem osztálytársammal,ő cigizett.A szülei nem tudták,de kiderült és balhé lett.Ezt anyám megtudta és átkutatták a szobámat,meg megszagolták a ruháimat és a számat,hogy cigizek-e.Nem hitték el,hogy nem,pedig sosem gyújtottám rá.

Szóval félek,hogy most is ilyen lenne.

2010. máj. 21. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!