Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hipohonder vagyok?

Szerintetek hipohonder vagyok?

Figyelt kérdés
A barátaim azt mondják igen, de én nem hiszek nekik. Félek attól, hogy beteg leszek, de ez még nem jelenti azt. A mikor múltúhéten lázas voltam azt hittem meghalok. Amikor szúrópróbaszerűen a melkasomnál felhívom az orvost, de mindig azt mondja semmi bajom én soha sem értem pedig én tudom, hogy baj van. Nem merek nagyon ki menni az útszára mert olvastam, hogy ott terjed a legtöbb vírus

2017. júl. 16. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, hipohonder vagy. Mi az, hogy szúrópróbaszerűen felhívod az orvost? Mi ő a bébiszittered? Honnan tudod az orvosnál is jobban, hogy baj van a szíveddel? Jobb jegyekkel végezted el az orvosi egyetemet?
2017. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szorongó hipochonder vagy. Itt inkább a szorongás a lényeg, amelyet a legkönnyebben az egészségügyi bajoktól való rettegéssel élsz meg.

Tudom, mert én is, de szerencsére már sokat javult.

2017. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!