Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiu akivel csokoloztam...

Van egy fiu akivel csokoloztam, de 3 eve van baratnoje (a lany nagyon gazdag es a fiunak egy nagyon draga autot is vettek a szulei) de viszont nem csak velem csalta meg a baratnojet, es amikor egy helyisegben tartozkodunk mindig nez, miert?

Figyelt kérdés
Nemtudok rajta eligazodni, szerintetek tetszem neki? Hogy tudnam megkapni?

#fiú #tetszik #baratnojet
2017. júl. 17. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
R.ingyo vagy :D
2017. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fiu nem csak velem csalta meg a lanyt
2017. júl. 17. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor a másik lány is r.ingyó :DD Te mit szólnál ha téged csalnának meg 1-2-3, vagy mit tudom én mennyi lánnyal? Feltételezem, hogy fiatal vagy, az írásod alapján. Szomorú, hogy már most (viszonylag tapasztalatlanul) ilyen vagy. A fiú meg még nálad is szánalmasabb. Bocs, de csak az igazat írtam.
2017. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ilyenben részem. Engem is csaltak már meg és természetesen nem esett jól.

De ha csak azt tudod mondani hogy milyen szánalmas és "ringyó" vagyok akkor légyszices többet ne is irj! Köszönöm

2017. júl. 17. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!