Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én mibenvagyok más mint egy...

Én mibenvagyok más mint egy gazdag gyerek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok nagyon szerettem iskolába járni egészen 4. Osztályig. Aztán 5. Új osztály... Minden gyereknek 50 ezres cipő,iphone.. De szó szerint az egész osztály nagyon gazdag volt. Mivel anyám eldobott, apám meghalt így nevelőapukámnál vagyok akit tiszta szivemböl imádok ... Visszatérve a sulihoz:

Ki lettem közösítve mert nem tehettem meg hogy iphone-al járkáljak. Szó szerint azzal csúfoltak hogy még iphone-od sincs anyámat is mindig szidták, de szerintem csak azért mert nem tudtak arrol hogy eldobott anyám. Egyszer betelt nálam a pohár elmodtam mindent az osztálynak de még akkor is csúfoltak

Mit tudnék tenni hogy ne úgy tekintsenek rám mint egy csövesre?!

Azóta nem tudom mit csináljak... Szerintetek az hülyeség lenne hogy megbeszéljem apámmal hogy átnenjek másik iskolába?!



2016. dec. 19. 23:04
 1/4 anonim válasza:
100%

Az én lányomat azért nevezték lúzernek a régi sulijában,mert még nem csómolózott és szemüveges. 9 éves....

Szerintem sem rossz ötlet,ha váltasz. De hidd el,a gyerekek rendesen gonoszak tudnak lenni mindenhol. Ha át is mész más suliba ne hagyd,jogy a fejedre nőjenek. Inkább a verekedős szerepét vállald,mint a csövesét. Állj ki magadért!Csak egyszer kell pofán vágnod a bandavezért.

2016. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég retardnak tűnik az osztályod, már ne haragudj... Nálunk nem volt ilyen. Apukáddal mindenképp beszélj a helyzetről és egyáltalán nem hülyeség felvetni az iskolaváltást, sőt! Azt javaslom, hogy ezt ketten beszéljétek meg.
2016. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RayColman válasza:
100%

Fogj egy széket és a legnagyobb pofájút.

Na szóval 2 opció van

1:csak jól pofán b@@szod vele

2:addig ütöd amíg mozog

Szép napot^^

2016. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Voltak barátaid és egyik napról a másikra bántani kezdtek?
2016. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!