Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is beteg vagyok?

Szerintetek is beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy 13 éves lány vagyok 155cm és 60kg(kb) és a tesóm meg a 2 legjobbarátnőm tiszta soványák.Mindig mikor nálunk vannak akkor táncolnak(haspólóban) és mindig hívnak engem is hogy táncoljak.De most komolyan én haspólóban?

Szóval az egyik barátnőm szerint nem vagyok normális mert elkezdtem tornázni meg nem eszek szinte semmit meg néha hánytatom magam de akkor hányingerem van olyankor és kb csak 4×-5× fordult elő(nem vagyok bulémiás)Hogy ne szeretnék én is sovány lenni mikor ők a szemem előtt illegetik a 40-45 kg-at?



2017. júl. 19. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy. A fogyásnak más módja is van, mint a koplalás és a hánytatás.
2017. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sőt ha hánytatod magad csak a nyelőcsöved torkod és hangszálaid teszed tönkre.hiszen sav jön föl a gyomrodból.ez a legrosszabb módja a fogyásnak.nem betegség csak butaság hogy másokat akarsz követni.
2017. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogy foggyak?Tornázok de az nem elég
2017. júl. 19. 11:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Fuss, biciklizz órákig.
2017. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szoktam biciklizni
2017. júl. 19. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, mint eddig! De ne koplalj!
2017. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, beteg vagy. Fejben.("...néha hánytatom magam..")
2017. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez betegség. Legjobb lenne orvoshoz menni, különben később bele is halhatsz.

A hánytatást azonnal hagyd abba, ez nagyon veszélyes - a többit beszéld meg az orvossal.

2017. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

155 cm-rel és 60 kilóval alapból nem kéne akarnod nagyon ennyire fogyni, de a fenti módszerek meg pláne nem okésak, emellett 13 évesen fogyókúráznod se kéne, pláne 60 kilóval. És baromira nem kéne akarnod 40-45 kilónak se lenned.


Szóval jah, te is testképzavaros vagy önértékelési problémákkal, és kezdeti anorexia és bulímia tünetei.


És a szépség nem feltétlenül a kilókon múlik... az a gondolat meg, hogy minél soványabb valaki, annál jobb, az tiszta hülyeség. Amit csinálsz az meg nagyon nem oké, meg ahogy gondolsz ezekre.

2017. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogyne lennék testképzavaros mikor az osztálytársaim azt mondják koca vagyok és nem merek fel venni akármit mert csak gúnyolódnak rajtam... :(
2017. júl. 20. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!