Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sos! Ezzel léphetek jogi útra?

Valaki : kérdése:

Sos! Ezzel léphetek jogi útra?

Figyelt kérdés

Diákmunkán vagyok, egy munkatársam (idősebb, nem diák) nagyon rámszállt és a főnöknek rosszakat mond rólam.Alaptalan dolgokat mond (nem tartom rendben a munkaterületemet, ennek bizonyítása érdekében az elmt 2-3 napban fotókat készítettem), meg hogy telefonozok.

Én telefonozok a legkevesebbet, egyébként pedig nem tilos ha nincs vendég. Másokat a hatalmas kupiért meg a folyamatos telefonnyomkodásért nem cseszik le...

Ez a munkatársam, aki ilyeneket mond rólal az első perctől utál engem, de már próbáltam beszélni vele.

Előfordult olyan hogy elkapta a kezemet, hogy ne nyúljak a lufikhoz a körmeimmel (nincs műkörmöm)

Ez egy nagy igazságtalanság egy ember miatt.

Ezzel tehetek valamit?


2017. júl. 19. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, elvtársak, az élet nem egy habostorta.


Ezt neked is meg kell tanulnod, és ez egy kiváló alkalom erre. Ezzel az emberrel csak pár hétig kell egy légtérben lenned. A későbbiekkel évtizedeken keresztül.


Persze ha ügyes vagy, te is törhetsz borsot az orra alá, mindenkivel ki lehet baxni - csak vigyázz, nehogy lebukj.

2017. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ma ki fognak rúgni ... a főnök azt mondta beszélni akar velem este, problémákról de többet nem mondott.

Tuti hogy ki akar rúgni csak gondolom ma még melózzak

2017. júl. 19. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Munka előtt bemész hozzá, hogy beszéljétek meg most. Elmondod, mi a helyzet, ő pedig eldönti, kinek hisz. Ezen változtatni úgysem tudsz, "jogi úton" pedig végképp nem.
2017. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!