Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek melyik érzelem a...

Nektek melyik érzelem a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furcsának tűnik a kérdés, de arra vagyok kíváncsi hogy melyik az az érzelem, amit legjobban szerettek magatokon és másokon látni. Az ezt követő részt csak azok olvassák el,akik kíváncsiak az én véleményemre:D


Gondolom sokan fogjátok a boldogságot vagy szeretet mondani, nekem is ezek állnak az első helyen:) De akármilyen érdekes is, a második helyen a fájdalom áll. Nem vagyok szadista, ha azt látom hogy valaki szenved fizikailag vagy lelkileg, az engem is megérint, és szeretnék neki minél előbb segíteni. De szeretem látni az emberek szemében a fájdalmat amikor például megbántanak engem vagy akármilyen módon fájdalmat okoznak, vagy amikor elveszítenek valakit aki közel állt hozzájuk. Mert ez a fájdalom, az aggódás és gyász mind a szeretetből erednek, és nagyon erős érzelmek, talán még a szeretetnél is erősebbek tudnak lenni. Lehet hogy furcsa, de szeretek történeteket olvasni amikben a főbb szereplők elveszítenek valakit, vagy amiben halálos betegek szerepelnek. Mert nagyon érdekesnek találom azt olvasni, hogy milyen intenzíven érzik egyesek a fájdalmat és az ezzel járó érzelmeket.



2017. júl. 20. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Melankólia.
2017. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!