Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan erősödjek meg érzelmileg?

Hogyan erősödjek meg érzelmileg?

Figyelt kérdés

Már sokszor észrevettem magamon, hogyha valaki leszid, vagy leordítja a fejem, rögtön sírógörcsöm van, és legtöbbször sírok is.Még egy nyamvadt filmen vagy sorozaton is el tudom magam sírni, minden kis apróságon és ebből elegem van.Rák vagyok, és úgy olvastam, a rákok elég érzékenyek. (Bár nem tudom, mennyire igaz ez a mende-monda.)Szóval azt szeretném kérdezni, hogyan tudnám az idegrendszeremet erősebbé tenni, hogy tudnám a lelkemet "keménnyé" tenni..?

14/L



2017. ápr. 19. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, nem tudom kontrollálni az érzelmeimet, nem tudok elnyomni egy sírógörcsöt.

De ez nem baj:) Volt olyan időszakom amikor ölni tudtam volna azért hogy újra sírhassak, de egyszerűen annyira ki voltam üresedve érzelmileg hogy nem tudtam.

Most már csak örülök neki ha megmutatkoznak az érzelmeim, legyen az pozitív vagy negatív érzelem, emberek vagyunk, ez normális:)

2017. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!