Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha táborban...

Mit csináljak ha táborban vagyok és már nagyon görcsöl a hasam mert nem tudok közösségbe kakilni, de már 4 napja nem kakiltam és már nagyon kell?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél erőd magadon és dönts: Mi jobb? Elmenni vécére ami egy természetes dolog és mindenki csinálja (legfeljebb nem jelenti be a többi előtt), vagy összeszarni magad és onnantól állandó piszkálások és poénok célpontja lenni?


Nem is értem milyen hasznos választ vársz egy fórumon erről. Ha muszáj akkor muszáj, az hogy elmész vécére kb 2 percig érdekes ha valakinek az egyáltalán poén. De ha nem mész el akkor a tábor végéig vagy az iskola végéig te leszel a Szaros Pista.

2017. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Te döntesz, hogy mit csonàlsz. Vagy elmész kalàlni mint mindenki más vagy egy idő utàn olyan erős fájdalmas görcseid lesznek, hogy akik vigyáznak rád mentőt hívnak. Bent a kórházban meg ha szerencsés vagy akkor csak beöntést kapsz. Ha nem vagy szerencsés akkor bélcsavarodás miatt műteni fognak. Nos melyik a jobb?
2017. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer előadtam ezt... Olyan bélfertőzést kaptam, hogy üvöltöttem a szenvedéstől, és két éjjelre befektettek a kórházba is. Vegyél erőt magadon, mindenki kakil és tudják, hogy te is. Ebben a játékban mindenképp te veszítesz, mert te szenvedsz.
2017. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy elvárás lenne, hogy a közösségbe kekilj.


Szerintem még az sem, hogy közösségben.


Vonulj el a vécére, ott nem lát senki, teljesen egyedül szarhatsz.

2017. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ön dönt: szarás, vagy beszarás...
2017. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok helyen úgy szartam ha lehetett hogy megnyitottam a csapot mintha pl

mosakodnek vagy zuhanyzas után vagy elott szartam.

Aztan gyors le rendeztem elzártan

közbe a csapot aztan lehuztam a wc-t:D

Ha a wc mellett van ott csap akkor csináld ezt te is ..

2017. júl. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Menj el éjszaka. Én mindig megvártam míg a többiek elalszanak és gyorsan kisurrantam. De az is volt már hogy én se mertem kakilni a többiek miatt és egyszer mikor éjszaka trécseltünk a kakilas szóba jött és kiderült hogy igazából senki se mert még kimenni a többiek véleménye miatt(4en voltunk). Utánna erőt vettünk magunkon és egxmás után kimentünk az éjszaka közepén kakilni.:D mindenkinek vannak ciki táboros sztorijai nekem ez az egyik😂😂
2017. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na akkor jöjjön az 50 milliós kérdés. Sikerült kakilni?
2017. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!