Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bírnák beletartozni...

Hogyan bírnák beletartozni egy közösségbe?

Figyelt kérdés
Van egy csomó haverom, de mégse tartozom bele a haveri körbe, mióta abba hagytam a biciklizést és inkább motorozok. De motorosok közt is vannak haverjaim de oda se tartozok bele. Én egy csomószór hívtam azt a havert és próbáltam beletartozni. De ő neki nincs semmi baja velem. Szóval szerintettek hogyan bírnák beletartozni egy baráti körbe?
2011. máj. 20. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha többet vagy velük és őszintén kedveled őket akkor észre sem veszed, egyszer csak már közéjük fogsz tartozni!
2011. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vree ***** válasza:
bírnék.
2011. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd ki gyakran motorozni őket, oszt ha ők is kedvelnek akkor egy idő után ők is fognak hívni téged. Ha lehet az első alkalmakat ha hívnak ne utasítsd el, mert akkor nem fognak többet hívni.
2011. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!