Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék beilleszkedni a...

Hogy tudnék beilleszkedni a közösségbe?

Figyelt kérdés
Új suliba járok, nem ismerek senkit. Ha kérdeznek, akkor válaszolok, de ha csak beszél, nem kérdez, arra én nem tudok mit mondani. Kellemetlen, hogy ő beszél én meg nem mondok semmit, mert nem tudok miről vagy mit. A másik amit nem szeretek, hogy egymás mellett állunk, többen is és csöndben van mindenki. Vagy ha beszélnek én nem tudok hozzászólni. Reggel és délután, amikor megyek, akkor nem tudok valamiért köszönni. Gondolkozok, mit mondjak és oda érek, azt mondom hello. Van amikor mélyebb lesz a hangom, vagy magasabb.Elmormogok valamit, vagy hallja, vagy nem. Jobban szeretnék ismerkedni, bátrabb szeretnék lenni. Mit tehetnék ilyen helyzetben?

2016. szept. 9. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sportolsz valamit? Az segít, hogy !agabiztosabb legyél.

Iskolaváltásnál nekem is ugyanez a gondom volt, próbáld meg azt, hogy mikor beszélnek hozzád/mondanak neked valamit, elmondod a véleményedet. Az őszinte vélemênyedet. Ne foglalkozz azzal, hogy a véleményedről majd mut gondolnak mások, mert ha barátkozni aarnak majd veled, azt önmagad miatt tegyék.

2016. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, súlyzózgatok. Igazából nem is nagyon beszélnek hozzám. Eddig 1-2 mondatot kérdeztek. És még kb. ennyit csak úgy mondtak. Ilyen kérdések: Hányadik oldalon kell kinyitni stbb.. Nem nagyon tudok mit mondani ezután. Pedig szeretnék barátkozni és ismerkedni.
2016. szept. 9. 16:23
 3/4 lumia 532 ***** válasza:
szurd ki az osztalyodban a legnyomibb sracot es csesztesd baszogasd szallj ra, a tobbiek tisztelni fognak ezert
2016. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még ott tartok, hogy még normálisan köszönni se tudok. Nem hogy ilyeneket csináljak.
2016. szept. 9. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!