Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnam el tuntetni a...

Hogy tudnam el tuntetni a rancokat a cimparol? Vagy hogy osszebb huzodjanak? . Hogy ne legyen elnyulva magyarul.

Figyelt kérdés
Mult evbe kezdtem kitagitani a fulem. Volt h bele eroltettem a tagitot. Es 16mm-nel bele raktam egy 20ast es volt h tobszor kiszakadt nem csak 16-nal. Es volt h ki meg be tettem /cserelgettem a tagitokat. Es mikor begyogyult lett egy csunya blow out-om. Ki loki/nem allnak rendesen benne azok a tagitok amiknek nincs nagy szeluk, plug-ok. Es nemtudom h hozzam helyre a fulem.2centis van most benne . Es gondoltam ha rakok bele egy 22est helyre jon de nagyon szorul benne. Mintha nem lehetne tovabb tagitani. Hogy tuntessem el rola a rancokat es ugy az egesz blow outot?...

#fültágító #blow out
2017. júl. 21. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Nem akarok szemét lenni de ezt magadnak köszönheted, sokkal szebb lett volna ha rendesen vársz vele és nem sietteted. Menj el tetoválószalonba ahol foglalkoznak ilyenekkel, biztosan segíteni fognak, még ha fizetned is kell érte jobban megéri mint hogy csúnya maradjon, vagy bármi problémád legyen vele.
2017. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!