Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az orvosom azt tanácsolta,...

Az orvosom azt tanácsolta, fogózzak meg valamiben és lógjak, annak érdekében, hogy a csigolyák húzódjanak szét, de nem megy, miért?

Figyelt kérdés
Ha 5 mp-ig lógok csak, akkor is lezsibbad a kezem és a nyelvem, plusz ülök. Ez azért van, mert nem szoktam hozzá vagy más miatt?
2016. jún. 10. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mer dagadék vagy és nem bírod el magad.
2016. jún. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XS-es mérettel valóban az vagyok. Ment a piros, pacsi. ;)
2016. jún. 14. 02:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy hozzászokva, meg, ha alacsonyabb a vérnyomásod, az is okozhatja ezt. Nem árthat, ha a legközelebbi vizsgálat során megemlítednaz orvosnak, de szerintem semmi komoly bajod nincs, egyszerűen szokatlan mozdulatokat végzel, ami olyan izmokat kényszerít mozgásra, amelyeket normális esetben nem használnál.
2016. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kis termetű vagy, akkor az is lehet, hogy szűk a rés a kulccsont és a bordák között, ahol az erek és idegek kilépnek a törzsről a karokra. Felemelt karral ez a rés még tovább szűkül, és az erek/idegek nyomás alá kerülhetnek, ami okozhat zsibbadást.


Említsd meg az orvosodnak, már csak azért is, mert így nem tudod végezni a gyakorlatot amit kellene.

2016. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Legközelebb szólok neki, egyébként tényleg alacsony a vérnyomásom.:)
2016. jún. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!