Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék a szomszéd fájával...

Mit tudnék a szomszéd fájával csinálni?

Figyelt kérdés
Valahogyan ki kellene döglesztenem a 15méteres akác fáját ami gyakorlatilag az én telkemen van ,de nem akarja kivágatni és a fa miatt már kb 1 honapja nincs adás a TV-n mert olyan sűrü a lombozata és én meg a semmire nem nagyon szeretnék fizetni ,de nem is feltétlen akarnák rosszba lenni a szomszédal ,de valahogy megkell oldanom , eddig már probáltam a tövéhez buritani 1l hypot meg egy fél üveg Glialkát de nem nagyon látszik a fán semmilyen változzás .

2017. júl. 21. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha bejelented a szolgáltatónak hogy problémád van és ők is arra a megállapításra jutnak hogy a fa miatt van, akkor lesz egy harmadik fél által kiadott nyilatkozat hogy ki kell(ene) vágni. Ezzel kimented magad. Ha nem a fa oka, főleg ha nem kell a fát bántani ahhoz hogy megoldják a bajodat akkor pedig a probléma le van tudva és neked is van nézhető tévéd.


A többi megoldás már feszültséggel járhat. A szomszéd sem lehet akkora hülye hogy ne gyanakodjon az évekig egészséges fájának hirtelen kipusztulásának okára.

2017. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!