Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyi az élet? Mi értelme...

Ennyi az élet? Mi értelme volt "leszületni" a Földre ha nincs semmi felsőbb célja az életednek?

Figyelt kérdés
Eszünk , alszunk ,vécézünk , netezünk , szexelünk , barátkozunk... Most komolyan tök olyan ez mintha hörcsögök lennénk.. Nem csinálunk semmit. Tanítjuk egymást , hülyeségeken veszekszünk .De nincs semmi más feladatunk ?

#Élet.Isten.Értelem
2017. júl. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

konkrétan én még nem láttam hörcsögöt netezni, de ennek ellenére válaszolok:


tíznaponta felteszi valaki ezt kérdést a gyakin, és a sok trollkodás és agymosási kísérletek között hívőktől és ateistáktól egyaránt kap rá értelmes választ a kérdező


használd a gyaki jobb felső sarkát (kérdezés mező)


nem másolom ide az értelmes válaszokat


ha komolyan foglalkoztat a kérdés, utánaolvasol


ha nem, akkor hörcsögösködj továbbra is :D

2017. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal.
2017. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírtam már itt 10X, de szívesen leírom még ugyanennyiszer.

Az élet értelme maga az élet. ÉS TANULNI, FEJLŐDNI A TAPASZTALATAINK ÁLTAL! Erre csak az ember képes, a hörcsög, légy, rozsomák, stb nem. Csak az ember. Tehát: Ha nem akarod úgy élni az életed, mint egy hörcsög, akkor tapasztalj, tanulj, és fejlődj halálod napjáig.


A válaszoló 110%-ban hasznos választ adott. Nyomhatod a zöld pacsit, ha felfogtad a választ. Ha nem, vagy pedig megsértődtél, akkor a pirosat.:D

2017. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szex meg a szabadság a legfontosabb te prűd köcsög.
2017. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!