Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szólnátok a...

Mit csináljak? Szólnátok a rendőrségnek? A szomszéd faluban van egy cigány család kb 10 gyerekkel, de már nagyok a gyerekek.

Figyelt kérdés

Lopásból élnek, jogosítvány nélkül vezetnek,autókat lopnak el és bontanak szét,stb. A rendőrség már rájuk állt, de nem tudják őket tetten érni.

Ma láttam a házuk előtt egy biciklit, amit megtudtam, hogy lopott, sőt azt is tudom, honnan és mikor lopták el.

Ti szólnátok a rendőrségnek?

Mit tennétek? Én már félek, hogy egyszer tőlem lopnak el valamit.


2010. máj. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Minek szólj nekik? Ha már úgyis figyelik őket...

Én inkább zárnám az értékeim :)

2010. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Bezzeg ha a Jobbik nyert volna ...
2010. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szóljál, bár nem tudom, milyen rendőrök lehetnek, ha egy egyszerű embernek teljesen tiszta, miket művelnek. Mit kell ezen megfigyelni?? Annyit mondj mindenképp a nagyeszű rendőröknek, hogy névtelenséget kérsz, vagyis az adataidat kezeljék titkosan. Ugyanis nálunk az történt, hogy kihívtuk a zsarukat autótolvajokhoz, el is kapták őket és odahívtak minket elmondani mit is láttunk, miközben a cigányok bent ültek az autóban. Tehát látták az arcunkat, látták hol lakunk... ezek meg simán bosszúállóak, úgyhogy azóta nem vagyok valami nyugodt, mert azt sem tudom mi lett végül az ügyből.
2010. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ha a jard köpi hogy kitől van az infó neked véged!!!! ebben biztos vagyok, szóval jól gondol meg mit csinálsz, saját érdekedben.
2011. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
25%
Ne hozd fel a jobbikot te állat!!! Ha ők nyertek volna már háború lenne! Örülnél ha a családodat bántanák?? Nem ugye?? Akkor meg minek jössz a jobbikkal? Összeugrasztaná úgy a népet hogy ááá abba még belegondolni is para...
2011. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!