Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az utóbbi 1-2...

Mit tegyek, ha az utóbbi 1-2 hétben nagyon elhagytam magam az egészséges táplálkozás terén és most visszaszedtem pár kilót?

Figyelt kérdés

Mondom a súlyokat:

Télen, amikor már elég pufók voltam 54 kg-osan, elkezdtem futni, folyamatosan mentek le a kilók úgy nagyjából március végére 52 voltam, aztán május végére úgy 51, majd júniusban 50. Ezt követően még július elején fogytam 48,5 kg-ra. Amikor 48 voltam odafigyeltem a kajálásra, egészségesen ettem, úgy nagyjából a kalóriákkal is képbe voltam. Heti 1x aerobik, 2x 30km biciklizés és 4x 10km futás volt az adag. Így szépen ment minden, ahogy elterveztem fogytam is. A 48-at tartottam, majd úgy 1-2 hete eléggé elhagytam a kajálást, sajnos visszamentem 50-re. Nyár végére viszont 45 lett volna a cél. Milyen módszert kéne követne, hogy korrigáljak? Nagyon fontos lenne hogy újra visszamenjek 48-ra minimum, aztán meg folyamatosan lejjebb. A sportolás egyébként ugyanúgy maradt, csak sokkal többet ettem (1500-1800-ról 2500-2800 kcalra növekedett sajnos).

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2017. júl. 23. 19:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!