Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha írnék egy mangát és magyaro...

Ha írnék egy mangát és magyarországon publikálnám akkor ismerté válhatna? Lefordítanák, csinálnának belőle anime-t? Ha nem akkor hogy tudnám japánban publikálni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy jó-e. Ha érdekes, jók a szereplők, izgalmas a történet.

De nem hiszem, viszont ez ne törjön le.

Csináld meg nyugodtan, ha élvezed.

Ha kész én lefordítanám angolra, és Amerikában próbálkoznék inkább, ott több esélyed van.

Sok siekrt!

2017. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es Köszina választ!:)
2017. júl. 24. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
-.Japánban talán nem de itthon talán igen , mondoconon is egyre több a magyar manga , amit odangorol vagy holdfényről meg lehet venni + néhány szerzőtől csak mondoconon
2017. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon kell ahhoz hype-oltatni. Japánban ne próbálkozz első körben, a saját rajzolóik közül is rettentően válogatnak, nyugati anyaghoz csak akkor nyúlnak hozzá, ha nagyon népszerű (animét akkor se valószínű, hogy csinálnak belőle, ha mégis, az meg olyan lesz, mint a Wolverine anime. Azt ne akarjuk megismételni). Amerikába még tényleg egy picit könnyebb betörni, de ugyanúgy hypeolni kell már kiadás előtt a sztoridat az interneten. Ne úgy indulj neki, hogy csak akkor jó, ha híres és népszerű lesz, mert csak nagyobbat fogsz csalódni, ha mégsem.
2017. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondoconon pl árulhatnád, ott lehet, hogy megvennék az emberek, de az, hogy Japánba betörj, szerintem lehetetlen. Főleg az, hogy animét készítsenek belőle!

Hány éves vagy?

2017. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem volt még egyetlen nyugati mangaka sem de valakinek el kell kezdeni xD

Egyébként nem akarom összetörni az álmaidat, de szerintem találj ki magadnak más célt mert ennek mikroszkopikusan kicsi az esélye hogy összejön.

Ha mindenáron alkotni akarsz manga formában, kiadhatod itthon (van pár magyar manga, nekem még nem volt dolgom velük), vagy webcomicként is megoszthatod..

2017. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!